Kolekcje

Deco – Cała w kwiatach

Wiosna w pełni, więc i w moim kramiku zakwitły kwiaty!

Kolekcja Deco to najbardziej ozdobna linia moich wyrobów, ale nie obawiajcie się, pozostaję wierna minimalistycznej estetyce, jednak tym razem prostotę kształtów i materiałów połączyłam z bogactwem faktur i motywów. A ponieważ przyroda właśnie budzi się do życia, są to przede wszystkim motywy roślinne.

Wśród nowości znajdziecie m. in. widoczne na zdjęciach miedziane cudeńka. Ozdobą kolekcji jest ogromna kwiatowa bransoleta, której szerokość wynosi aż 9 cm. Po raz pierwszy wykonałam tak dużą bransoletkę i nie mogę się doczekać waszych reakcji.

Te i podobne wyroby znajdziecie oczywiście w moim sklepie w kategorii Deco. Pamiętajcie jednak, że kolekcja stale się zmienia. W jej skład wchodzą bowiem wyłącznie unikaty, czyli przedmioty stworzone tylko w jednym egzemplarzu

Owszem, możecie znaleźć dwa podobne wyroby, ale zawsze będą się one nieco różnić, czy to wielkością, odcieniem czy też detalami zdobienia. Każdą rzecz tworzę ręcznie, bez użycia gotowych elementów, a nieregularne, organiczne kształty, podobnie jak w przyrodzie, bywają podobne, ale zawsze nieco się różnią. Stworzenie idealnej kopii jest więc niemożliwe, ale też wcale się o to nie staram. Spontaniczny, proces twórczy w którym końcowy efekt pozostaje w pewnym stopniu niespodzianką cieszy mnie bowiem najbardziej.
Zatem już wkrótce kolejne ozdoby inspirowane wiosną i przyrodą. Kwiaty, liście, pnącza i co tylko możecie sobie wymarzyć. Nowości polecam śledzić na Facebooku lub Instagramie.

Fot.: Caltha

WIęcej zdjęć:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *