Kolekcja – Minimal

Pod nazwą Minimal kryje się właściwie kilka kolekcji, których cechą wspólną są powtarzalne, geometryczne kształty – są to przede wszystkim minimalistyczne otwarte bransolety i obrączki o różnych szerokościach oraz proste klamry do włosów, ale także m.in. kolczyki i wisiory. Różnią się one natomiast fakturą i wykończeniem.

Plain
Kolekcja Plain składa się z bransolet i obrączek o gładkim, polerowanym lub satynowym wykończeniu wykonywanych według wzoru na zamówienie.

Minimalistyczna mosiężna biżuteria

Grid
Kolekcja Grid to rozmaite kratki czyli proste geometryczne faktury podkreślone ciemna patyną. Nazwy, które im nadałam to np. siatka, płótno, czy rybia łuska. W skład kolekcji wchodzą standardowe modele wykonywane na zamówienie a także wykonane w pojedynczych egzemplarzach unikaty – czyli kupując otrzymasz dokładnie ten przedmiot który jest na zdjęciu. Podobny może się pojawi, a może nie.

Przejdź do sklepu

Earth & Sky
Ziemia i niebo. Biżuteria pierwotnie o wybitnie ziemskich, nieregularnych teksturach, takich jak piasek, kamień czy skała, wykonywana seryjnie lub w pojedynczych kopiach. Jednak wyjątkowo oprócz standardowych kształtów tu i ówdzie przewija się motyw księżyca, stąd też niebiański element w nazwie.

Deco
Deco natomiast, mimo powtarzalnych faktur i kształtów, składa się z samych unikatów. Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy tu najbardziej ozdobne i zróżnicowane wzory. Są tu zarówno motywy roślinne, zwierzęce, jak i abstrakcyjne. Tutaj też znajdziecie najwięcej kolczyków i wisiorów.